ŞİFRELİ & KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Argedor sizlere her türlü kontrollü geçiş imkanını sağlamaya devam ediyor. İhtiyacına uygun çözümler üreterek geçiş noktalarınızı yüksek güvenlikli ve kontrol edilebilir duruma getirmek amacıyla kullanışlı ve görsel çözümler üretiyoruz.

Mutlak Geçiş Kontrolü

Ürün gamımızda yer alan elektromanyetik kilitler, elektrikli kilit mekanizmaları gibi kilitleme ekipmanlarının kart okuyucular, parmak izi okuyucular, şifreli geçiş cihazları, el yanaşım sensörleri gibi tetikleme üniteleri ile birlikte kullanımı sayesinde geçişlerinizde yetkisiz kullanımı engelliyoruz.

Geçişleri Günlük Raporlama Olanağı

Geçiş noktalarınıza kurulan otomasyon sistemi ile giriş-çıkış yetkilerini kendiniz atayabilir, kullanıcıların giriş-çıkış raporlarını geçiş tarihi, geçiş saati cinsinden raporlandırabilirsiniz.

Vardiya Sistemine Göre Yetki Ataması

Bilgisayarına kurulacak olan geçiş takip yazılımından saat aralıkları belirleyerek, o saat aralıklarında hangi kullanıcıların giriş-çıkış yetkilerinin olacağını kolaylıkla belirleyebilirsiniz.

Kişi Bazlı Rapor Alma İmkanı

Raporlamada toplu personel takibini yapabilceğiniz gibi kişilerin aylık kullanım detaylarına ulaşmanız da ayrıca almanız mümkündür.